Харківський приватний навчально-виховний комплекс "Старт-школа" Харківської області

  

Light Day Відеоінструкція для вступу 2019

Виховна робота

 

Виховання — велика справа: воно вирішує долю людини. В.Бєлінський 

 

Наконец-то наступило лето и теперь можно во всю бегать и прыгать на улице! А наши школьники прыгают и бегают не просто так, а соревнуются, коллективно отстаивая честь класса! В Старт - школе прошли спортивные соревнования, посвященные Дню Победы над нацизмом во Второй мировой войне.

В нашем детском саду на Садовой прошли самопокатушки! 

Что же это? Это соревнования на самокатах. Дети с помощью своих железных коней боролись за первенство! И, конечно же, победила дружба! 
Соревнования посвящены Дню Победы над нацизмом во Второй мировой войне.

 

 

У нашій школі життя для учнів б'є ключем. Для наших дітей, школа – це не просто навчання - це бурхлива  позакласна діяльність. Наші вчителі зі своїми учнями відвідують величезну кількість виставок, фотовиставок, разом ходять в музеї, театри, всілякі походи і екскурсії. Якщо у Вас є бажання, щоб Ваша дитина якомога більше пізнала світ, ми Вас чекаємо в гості.

 

 

Вересень - найкращий місяць для занять спортом, прогулянок і активного відпочинку! Тому вихованці "СТАРТ-ШКОЛИ" весело та із задоволенням провели День Здоров'я на свіжому повітрі!

 

 

 

 

На початку жовтня ми провели виставку виробів... Ось так виглядають "Дари осені" очима наших учнів!

 

  

 

 

 

 

У рамках навчального проекту «Філармонія школяра» учні 1 – 4 класів прослухали 1-й концерт – лекцію «Іоганн Себастьян Бах».